60 soruyu geçtik

Bugün sizlere kısa bir duyuru yapmak ve bize özellikle yardımcı olan arkadaşlara teşekkür etmek istiyorum. Sayfamız açılalı yaklaşık 2 ay oldu 45 arkadaşımız, 60 sorumuz ve bu sorularımıza tam 68 cevabımız oldu. Umuyoruz ki ilerleyen zaman içerisinde yüzlerde kullanıcımız, binlerce sorumuz ve cevabımız olur. Böylelikle aynı sorunlarla karşılaşan arkadaşlarımız tekrar tekrar tekerleği icat etmek zorunda kalmaz.

Hasscript olarak sizlerden beklentimiz kolay zor ayrımı yapmadan, her seviyedeki insanın karşılaşacağı sorunları bizimle paylaşmanız. Bu sorunlara beraber cevap aramamız ve gerek bu sorunlarla yeni karşılaşan arkadaşlarımız için bir döküman olması, gerekse aynı sorunla tekrar karşılaştığımız zaman ben bunu ne yapmıştım, nasıl çözmüştüm şeklinde düşünmek yerine “ben bu sorundan çok çektim en son hasscript’de paylaşmıştım” şeklinde aklınıza gelebilmesi ve tekrar faydalanmanız.

100. sorumuz olduğu zaman ya da 50. arkadaşımız aramıza katıldığında sizlerle tekrar birlikte olmayı planlıyoruz. Umuyoruz fazla sürmez

Sorunlar karşısında sakin kalabilmeniz dileğiyle,

Hasscript ekibi.

You may also like...

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x